| UPC | 853418403648 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | TWROG7PRC22BRS |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | Hinged Floor Plate |
| Package Height | 3.25 |
| Package Width | 8.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 8.5 |
FIERCE FIREARMS TWISTED ROGUE 7PRC SB/SON 22″
$1,799.00
FIERCE FIREARMS TWISTED ROGUE 7PRC SB/SON 22″
1 in stock
Be the first to review “FIERCE FIREARMS TWISTED ROGUE 7PRC SB/SON 22″” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$546.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/WD 20"
Bolt Action Rifles
$402.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 308WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR CAMO 22"
Bolt Action Rifles
$409.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/SYN 22"
Bolt Action Rifles
Savage Arms 25 Lightweight Varminter-T Rifle 17 Hornet 4/rd 24″ Barrel Wood
$865.99
Savage Arms 25 Lightweight Varminter-T Rifle 17 Hornet 4/rd 24" Barrel Wood





Reviews
There are no reviews yet.