| UPC | 853418403655 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | TWROG7PRC22GP |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 22" Twisted Flute |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | Hinged Floor Plate |
| Package Height | 3.3 |
| Package Width | 8.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 8.5 |
FIERCE FIREARMS TWISTED ROGUE 7PRC GP 22″
$1,799.00
FIERCE FIREARMS TWISTED ROGUE 7PRC GP 22″
7 in stock
Be the first to review “FIERCE FIREARMS TWISTED ROGUE 7PRC GP 22″” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/WD 20"
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 CAMO 20"
Bolt Action Rifles
Savage Axis II XP Hardwood Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22″ Barrel Hardwood Stock with Scope
Savage Axis II XP Hardwood Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22" Barrel Hardwood Stock with Scope
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 308WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
Savage Arms Axis XP Rifle .350 Legend 4rd Magazine 18″ Barrel Black with 3-9×40 Scope
Savage Arms Axis XP Rifle .350 Legend 4rd Magazine 18" Barrel Black with 3-9x40 Scope
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR CAMO 22"
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN CAMO 20"





Reviews
There are no reviews yet.