| UPC | 853418403358 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | TWROG65CM20BF |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 20" Twisted Flute |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | Hinged Floor Plate |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 8.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 8.45 |
FIERCE FIREARMS TWISTED ROGUE 6.5C BLK/FOR 20″
$1,750.00
FIERCE FIREARMS TWISTED ROGUE 6.5C BLK/FOR 20″
1 in stock
Be the first to review “FIERCE FIREARMS TWISTED ROGUE 6.5C BLK/FOR 20″” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
Savage Arms Axis XP Rifle .350 Legend 4rd Magazine 18″ Barrel Black with 3-9×40 Scope
$446.99
Savage Arms Axis XP Rifle .350 Legend 4rd Magazine 18" Barrel Black with 3-9x40 Scope
Bolt Action Rifles
Savage Arms 25 Lightweight Varminter-T Rifle 17 Hornet 4/rd 24″ Barrel Wood
$865.99
Savage Arms 25 Lightweight Varminter-T Rifle 17 Hornet 4/rd 24" Barrel Wood
Bolt Action Rifles
$527.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$458.99
SAVAGE ARMS AXIS 30-06 BL/SYN 22" PKG





Reviews
There are no reviews yet.