| UPC | 853418900215 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | ROG7PRC24GP |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 24" C3 Carbon Barrel |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | Hinged Floor Plate |
| Package Height | 3.25 |
| Package Width | 8.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Safety | Lever Action |
| Shipping Weight | 8.55 |
FIERCE FIREARMS CF ROGUE 7PRC GL/PTM 24″
$1,999.00
FIERCE FIREARMS CF ROGUE 7PRC GL/PTM 24″
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Be the first to review “FIERCE FIREARMS CF ROGUE 7PRC GL/PTM 24″” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
Savage Arms Axis XP Rifle .350 Legend 4rd Magazine 18″ Barrel Black with 3-9×40 Scope
$446.99
Savage Arms Axis XP Rifle .350 Legend 4rd Magazine 18" Barrel Black with 3-9x40 Scope
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$409.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/SYN 22"





Reviews
There are no reviews yet.