| UPC | 810035754447 |
|---|---|
| Manufacturer | Diamondback Firearms |
| Manufacturer Part Number | DB0700P701 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Revolver |
| Barrel Finish | Polished |
| Barrel Length | 2" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 6 |
| Color | Silver |
| Model | SDR |
| Package Height | 1.75 |
| Package Width | 6.75 |
| Product Type | Revolver |
| Rate of Twist | 1-in-18.75" |
| Safety | No |
| Shipping Weight | 2.05 |
| Sights | Fiber Optic Sights |
| Sights Type | Fixed Sights |
DIAMONDBACK FIREARMS SDR 9MM 2″ 6RD STAINLESS
$721.99
DIAMONDBACK FIREARMS SDR 9MM 2″ 6RD STAINLESS
17 in stock
Be the first to review “DIAMONDBACK FIREARMS SDR 9MM 2″ 6RD STAINLESS” Cancel reply
Related products
$860.99
SMITH AND WESSON 317 22LR SILVER 8RD 3" AS
$1,225.99
SMITH AND WESSON 25 45LC 6.5" 6RD BL/WD AS
$1,025.99
SMITH AND WESSON 686 DELUXE 357MAG 3" SS AS 7RD
$509.99
SMITH AND WESSON 442 38SPC 1-7/8" 5RD NO LOCK
$947.99
SMITH AND WESSON 586 357MAG 4" BL/WD AS 6RD
Revolvers
$1,320.99
SMITH AND WESSON 29 44MAG 6.5" BL 6RD AS
$416.99
Standard Mfg Switch Gun Handgun Combo .22 WMR & .22 LR 5rd Capacity .75" Barrel Silver with Black Grip
Revolvers
$726.99
SMITH AND WESSON 43C 22LR 8RD 1-7/8" FS





Reviews
There are no reviews yet.