| UPC | 810035755727 |
|---|---|
| Manufacturer | Diamondback Firearms |
| Manufacturer Part Number | DB1418P061 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 32 + 1 |
| Rate of Twist | 1:9.5" |
| Safety | Thumb |
DBF DB9R 9MM RFL 16DE 32RD MLK
$828.99
DBF DB9R 9MM RFL 16DE 32RD MLK
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Be the first to review “DBF DB9R 9MM RFL 16DE 32RD MLK” Cancel reply
Related products
AR Rifles
Colt SOCOM Reproduction Rifle 5.56mm 30rd Magazine 16.1″ Barrel Matte Black Collapsible Stock
Colt SOCOM Reproduction Rifle 5.56mm 30rd Magazine 16.1" Barrel Matte Black Collapsible Stock
AR Rifles
Fostech Stealth Raptor Rifle 5.56mm 30rd Magazine 16″ Barrel 16″ Rail Echo AR II Trigger Tungsten
Fostech Stealth Raptor Rifle 5.56mm 30rd Magazine 16" Barrel 16" Rail Echo AR II Trigger Tungsten
SMITH AND WESSON M&P15-22 SPORT 22LR 25+1 BLK
Fostech Tech-15 Stryker Rifle 5.56mm 30rd Magazine 16" Barrel 13" Rail Echo AR II Black
SMITH AND WESSON M&P15 AXE PC 5.56 GRY 30+1 16"
SMITH AND WESSON M&P15-22 SPORT MOE SL 22LR FDE
SMITH AND WESSON M&P15-22 SPORT 22LR 10+1 CA
SMITH AND WESSON M&P15 SPORT III 5.56 30+1 16"





Reviews
There are no reviews yet.