| UPC | 810651025648 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | CA10269-H14225 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Package Height | 5.0 |
| Package Width | 14.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 24.1 |
CHRISTENSEN ARMS SUMMIT TI 6.5CR CRBN TMBHL 24″
$5,499.99
CHRISTENSEN ARMS SUMMIT TI 6.5CR CRBN TMBHL 24″
1 in stock
Be the first to review “CHRISTENSEN ARMS SUMMIT TI 6.5CR CRBN TMBHL 24″” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
Savage Axis II XP Hardwood Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22″ Barrel Hardwood Stock with Scope
Savage Axis II XP Hardwood Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22" Barrel Hardwood Stock with Scope
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS AXIS 30-06 BL/SYN 22" PKG
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 308WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22″ Barrel Black
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22" Barrel Black
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR CAMO 22"





Reviews
There are no reviews yet.