| UPC | 787450868106 |
|---|---|
| Manufacturer | Century Arms |
| Manufacturer Part Number | RI4998-N |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | MODERN SPORTING RIFLE |
| Barrel Length | 16.25" |
| Caliber/Gauge | 7.62 x 39mm |
| Capacity | 30 |
| Color | Black |
| Length | 47.4500 |
| Model | MB47 |
| Product Type | AK |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Sights | Adj Tactical Front/Adj Rear |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
CENTURY ARMS MB47 SHARPS 7.62X39 30+1
$1,599.99
CENTURY ARMS MB47 SHARPS 7.62X39 30+1
100 in stock
Be the first to review “CENTURY ARMS MB47 SHARPS 7.62X39 30+1” Cancel reply
Related products
$1,718.99
ZASTAVA ARMS USA ZPAP M70 7.62X39 MAGPUL EXT
$1,286.99
ZASTAVA ARMS USA ZPAP M70 7.62X39 BLK POLY 30+1
$1,490.99
ZASTAVA ARMS USA PAP M90 5.56 18.25" BLK 30+1
$3,967.99
ZASTAVA ARMS USA M91 SNIPER 7.62X54R 10+1 PKG
$1,273.99
ZASTAVA ARMS USA ZPAP M70 7.62X39 MAPLE 30+1
$1,337.99
ZASTAVA ARMS USA ZPAP M70 7.62X39 FRONTLINE
$1,718.99
ZASTAVA ARMS USA M72 RPK 7.62X39 WALNUT 30+1
$1,433.99
ZASTAVA ARMS USA ZPAP M70 7.62X39 FRONTLINE UF




Reviews
There are no reviews yet.