| UPC | 023614868231 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036105282 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Color | Black |
| Length | 53.7000 |
| Number of Magazines | 1 4 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 7.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-7" |
| Shipping Weight | 8.8 |
| Sights | No Sights |
BROWNING X-BOLT 2 SPD WH LR 6.5CM 4+1 #
$1,269.99
BROWNING X-BOLT 2 SPD WH LR 6.5CM 4+1 #
2 in stock
Be the first to review “BROWNING X-BOLT 2 SPD WH LR 6.5CM 4+1 #” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$546.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/WD 22"
Bolt Action Rifles
$546.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/WD 20"
Bolt Action Rifles
$402.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 308WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
Savage Axis II XP Hardwood Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22″ Barrel Hardwood Stock with Scope
$520.99
Savage Axis II XP Hardwood Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22" Barrel Hardwood Stock with Scope
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN BL/SYN 20"





Reviews
There are no reviews yet.