| UPC | 023614866039 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036077282 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" Heavy Sporter |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Number of Magazines | 1 4 rd. |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-7" |
| Safety | Tang |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | No Sights |
BROWNING X-BOLT 2 MCM LR 6.5CM WHD #
$2,369.99
BROWNING X-BOLT 2 MCM LR 6.5CM WHD #
2 in stock
Be the first to review “BROWNING X-BOLT 2 MCM LR 6.5CM WHD #” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$458.99
SAVAGE ARMS AXIS 30-06 BL/SYN 22" PKG
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
Savage Axis II XP Hardwood Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22″ Barrel Hardwood Stock with Scope
$520.99
Savage Axis II XP Hardwood Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22" Barrel Hardwood Stock with Scope
Bolt Action Rifles
$446.99
SAVAGE ARMS AXIS 6.5CR BL/SYN 22" PKG
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN BL/SYN 20"





Reviews
There are no reviews yet.