| UPC | 023614857709 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036003298 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 |
| Color | Black |
| Length | 54 |
| Model | X-Bolt 2 |
| Number of Magazines | 1 4 rd. |
| Package Height | 3.25 |
| Package Width | 7.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 9.55 |
| Sights | No |
BROWNING X-BOLT 2 HUNTER COMP 7PRC
$1,049.99
BROWNING X-BOLT 2 HUNTER COMP 7PRC
1 in stock
Be the first to review “BROWNING X-BOLT 2 HUNTER COMP 7PRC” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR CAMO 22"
Bolt Action Rifles
$546.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/WD 22"
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$458.99
SAVAGE ARMS AXIS 30-06 BL/SYN 22" PKG
Bolt Action Rifles
$402.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 308WIN BL/SYN 20"





Reviews
There are no reviews yet.