| UPC | 023614868484 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036108282 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | SPORTING RIFLE |
| Barrel Length | 24" Heavy Sporter |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Color | SMOKED BRONZE |
| Number of Magazines | 1 4 rd. |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-7" |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | No Sights |
BROWNING X-BOLT 2 HC MCM LR 6.5CM 4+1 #
$2,329.99
BROWNING X-BOLT 2 HC MCM LR 6.5CM 4+1 #
1 in stock
Be the first to review “BROWNING X-BOLT 2 HC MCM LR 6.5CM 4+1 #” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$458.99
SAVAGE ARMS AXIS 30-06 BL/SYN 22" PKG
Bolt Action Rifles
$404.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$446.99
SAVAGE ARMS AXIS 400LEG BL/SYN 20" PKG
Bolt Action Rifles
$446.99
SAVAGE ARMS AXIS 6.5CR BL/SYN 22" PKG





Reviews
There are no reviews yet.