| UPC | 043125017836 |
|---|---|
| Manufacturer | Bergara |
| Manufacturer Part Number | B14LM12013CF |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 2 |
| Color | Black |
| Length | 50 |
| Model | B-14 Series |
| Package Height | 2.8 |
| Package Width | 9.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 8.3 |
| Sights | No |
BERGARA CIMA CF 7PRC 22″ GRAY OMNI
$1,799.99
BERGARA CIMA CF 7PRC 22″ GRAY OMNI
4 in stock
Be the first to review “BERGARA CIMA CF 7PRC 22″ GRAY OMNI” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$527.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$458.99
SAVAGE ARMS AXIS 6.5 CR BL/SYN 22" PKG LH
Bolt Action Rifles
$409.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/SYN 22"
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$404.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/SYN 20"





Reviews
There are no reviews yet.