| UPC | 043125170654 |
|---|---|
| Manufacturer | Bergara |
| Manufacturer Part Number | BPBA17-65 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RECEIVER |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Color | Silver |
| Length | 24" |
| Model | Premier Series |
| Package Height | 3.7 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Accessory-Actions |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 8.35 |
BERGARA BARRELED ACTION 6.5CR #5.5 SS
$1,249.99
BERGARA BARRELED ACTION 6.5CR #5.5 SS
2 in stock
Be the first to review “BERGARA BARRELED ACTION 6.5CR #5.5 SS” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
Savage Axis II XP Hardwood Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22″ Barrel Hardwood Stock with Scope
$520.99
Savage Axis II XP Hardwood Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22" Barrel Hardwood Stock with Scope
Bolt Action Rifles
$458.99
SAVAGE ARMS AXIS 30-06 BL/SYN 22" PKG
Bolt Action Rifles
Savage Arms Axis XP Rifle .350 Legend 4rd Magazine 18″ Barrel Black with 3-9×40 Scope
$446.99
Savage Arms Axis XP Rifle .350 Legend 4rd Magazine 18" Barrel Black with 3-9x40 Scope
Bolt Action Rifles
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22″ Barrel Black
$512.99
Savage Arms Mark II TRR-SR Rifle 22LR 5rd Magazine 22" Barrel Black





Reviews
There are no reviews yet.