| UPC | 043125173082 |
|---|---|
| Manufacturer | Bergara |
| Manufacturer Part Number | BPBA17-308 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RECEIVER |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| Color | Silver |
| Length | 20" |
| Model | Premier Series |
| Package Height | 3.7 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Accessory-Actions |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 7.65 |
BERGARA BARRELED ACTION 308WIN #5.5 SS
$1,249.99
BERGARA BARRELED ACTION 308WIN #5.5 SS
1 in stock
Be the first to review “BERGARA BARRELED ACTION 308WIN #5.5 SS” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$409.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/SYN 22"
Bolt Action Rifles
$546.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/WD 20"
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
Savage Arms 25 Lightweight Varminter-T Rifle 17 Hornet 4/rd 24″ Barrel Wood
$865.99
Savage Arms 25 Lightweight Varminter-T Rifle 17 Hornet 4/rd 24" Barrel Wood
Bolt Action Rifles
$458.99
SAVAGE ARMS AXIS 6.5 CR BL/SYN 22" PKG LH
Bolt Action Rifles
$546.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/WD 22"





Reviews
There are no reviews yet.