| UPC | 082442981444 |
|---|---|
| Manufacturer | Beretta |
| Manufacturer Part Number | JBRX1G382/22 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 5 + 1 |
| Color | Green |
| Length | 49 |
| Model | BRX1 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Package Height | 3.3 |
| Package Width | 8.3 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Safety | 3-Position |
| Shipping Weight | 10.9 |
| Sights | No Sights |
BERETTA BRX1 6.5CR BLK/GRN 22″ 5+1
$1,499.00
BERETTA BRX1 6.5CR BLK/GRN 22″ 5+1
1 in stock
Be the first to review “BERETTA BRX1 6.5CR BLK/GRN 22″ 5+1” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$404.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$546.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 30-06 BL/WD 20"
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 308WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$446.99
SAVAGE ARMS AXIS 6.5CR BL/SYN 22" PKG
Bolt Action Rifles
$409.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/SYN 22"





Reviews
There are no reviews yet.