| UPC | 810021510644 |
|---|---|
| Manufacturer | Barrett Firearms |
| Manufacturer Part Number | 18498 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 10 + 1 |
| Color | Gray |
| Model | MRAD |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 6.4 |
| Package Width | 17.4 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 44.3 |
| Sights | Optic Ready |
BARRETT FIREARMS MRAD 6.5CR TUNG 24″ 10+1 MLOK
$6,770.00
BARRETT FIREARMS MRAD 6.5CR TUNG 24″ 10+1 MLOK
1 in stock
Be the first to review “BARRETT FIREARMS MRAD 6.5CR TUNG 24″ 10+1 MLOK” Cancel reply
Related products
Bolt Action Rifles
$458.99
SAVAGE ARMS AXIS 6.5 CR BL/SYN 22" PKG LH
Bolt Action Rifles
$394.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 270WIN BL/SYN 20"
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 243WIN CAMO 20"
Bolt Action Rifles
$446.99
SAVAGE ARMS AXIS 400LEG BL/SYN 20" PKG
Bolt Action Rifles
$409.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 6.5CR BL/SYN 22"
Bolt Action Rifles
$510.99
SAVAGE ARMS STEVENS 334 308WIN CAMO 20"





Reviews
There are no reviews yet.